Lista ofert

649 000 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Felińskiego
Kraków, Prądnik Biały, Felińskiego
Powierzchnia: 38,40 m2
Cena/m2: 16 901,04 zł
Pokoje: 2 pokoje
NKT-MS-1577

Notatnik
400 zł
nowa oferta
obiekt na wynajem - Kraków, Podgórze Duchackie, Kurdwanów, Łowienicka
Kraków, Podgórze Duchackie, Kurdwanów, Łowienicka
Powierzchnia: 14,00 m2
Cena/m2: 0,00 zł
NKT-BW-1576

Notatnik
783 000 zł
oferta na wyłączność
video
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Dębniki, Dębniki Stare, Słomiana
Kraków, Dębniki, Dębniki Stare, Słomiana
Powierzchnia: 46,90 m2
Cena/m2: 16 695,10 zł
Pokoje: 3 pokoje
NKT-MS-1575

Notatnik
315 000 zł
oferta na wyłączność
video
działka na sprzedaż - Kraków, Nowa Huta, Przylasek Rusiecki, Kłosowa
Kraków, Nowa Huta, Przylasek Rusiecki, Kłosowa
Powierzchnia: 928,00 m2
Cena/m2: 339,44 zł
NKT-GS-1574

Notatnik
1 620 000 zł
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Kraków, Stare Miasto, Krowoderska
Kraków, Stare Miasto, Krowoderska
Powierzchnia: 120,00 m2
Cena/m2: 13 500,00 zł
Pokoje: 3 pokoje
NKT-LS-1573

Notatnik
mieszkanie na sprzedaż - Kraków, Prądnik Biały, Legnicka
Kraków, Prądnik Biały, Legnicka
Powierzchnia: 45,80 m2
Cena/m2: 14 170,31 zł
Pokoje: 2 pokoje
NKT-MS-1572

Notatnik
1 150 000 zł
działka na sprzedaż - Kraków, Swoszowice, Jugowice
Kraków, Swoszowice, Jugowice
Powierzchnia: 2 026,00 m2
Cena/m2: 567,62 zł
NKT-GS-1571

Notatnik
2 500 zł
video
mieszkanie na wynajem - Kraków, Stare Miasto, Kleparz, Pędzichów
Kraków, Stare Miasto, Kleparz, Pędzichów
Powierzchnia: 48,00 m2
Cena/m2: 52,08 zł
Pokoje: 1 pokój
NKT-MW-1569

Notatnik

rozumiem