Get Adobe Flash player
Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

Dlaczego my? / Referencje

POLITYKA MARKETINGOWA.

Z chwilą zgłoszenia oferty, firma "KONT" uruchamia natychmiast wszelkie dostępne środki dla jej realizacji. Państwa nieruchomość jest reklamowana w internecie w kilkunastu najważniejszych portalach branżowych oraz na stronie internetowej naszego biura nieruchomości. Wybrane oferty prezentujemy w naszej firmowej gablocie, umieszczonej przy wyjątkowo ruchliwym, pieszym ciągu handlowo - komunikacyjnym przy ul. Długiej / Nowy Kleparz / Kraków. Dysponujemy banerami reklamowymi, które możemy umieścić na

Państwa nieruchomości. Uczestniczymy w targach nieruchomościowych. Oferty przesyłamy współpracującym z nami biurom pośrednictwa oraz klientom poszukującym nieruchomości, którzy znajdują się w naszej bazie. Wszystko po to, by Państwa ofertę objąć jak największym zasięgiem zainteresowania potencjalnych klientów.

WARUNKI WSPÓŁPRACY.

Obsługa klienta w naszym biurze polega przede wszystkim na indywidualnym potraktowaniu jego potrzeb i wymagań. Do każdego klienta staramy się podchodzić, tak jakbyśmy to my sami chcieli być obsługiwani.

Dlatego staramy się dokładnie wysłuchać klientów, zrozumieć ich wymagania, odpowiedzieć na rodzące się pytania. Staramy się zdobyć Państwa zaufanie, stawiamy je na pierwszym miejscu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie którzy do nas trafiają często wykonują decydujący ruch w swoim życiu i często jest on bardzo silnie związany z emocjami i sentymentami.

Klient, który zgłosi się do nas może liczyć na fachową obsługę przez cały okres trwania umowy pośrednictwa. Pomagamy Państwu w ustaleniu rynkowej ceny Państwa nieruchomości. Staramy się zapewnić Państwu kompleksową obsługę. Służymy radą i opinią, pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych, „wyciągamy” wszelkie dokumenty (wyciągi, mapki, opinie o przeznaczeniu działek, wyrysy z rejestru gruntów, księgi wieczyste itp.), potrzebne do realizacji wystawionego przez Państwa zlecenia. Oferujemy pomoc we wszystkich dziedzinach związanych z rynkiem nieruchomości. Współpracujemy z doświadczonymi geodetami, rzeczoznawcami i zarządcami nieruchomości. Współdziałamy ze sprawdzonymi i uznanymi kancelariami notarialnymi. Dla naszych klientów oferujemy promocyjne ceny za usługi notarialne. Nie nastawiamy się na setki czy tysiące ofert podaży. Preferujemy indywidualne traktowanie klienta. Chcemy utrzymać wysoki poziom usług dla wszystkich naszych klientów.

W szczególny sposób traktujemy klientów, którzy decydują się z nami współpracować na zasadzie WYŁĄCZNOŚCI.

TRANSAKCJE SPRZEDAŻY, W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW, OPIERAJĄ SIĘ NA ZASADZIE, IŻ KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. PROWIZJĘ PŁACI KLIENT SPRZEDAJĄCY NIERUCHOMOŚĆ. WYSOKOŚĆ TEJ PROWIZJI JEST NEGOCJOWANA INDYWIDUALNIE Z KLIENTEM.

Nasze doświadczenie na rynku nieruchomości sięga 1997 roku.
Zaufaj fachowcom z kilkunastoletnim stażem. Skuteczność i profesjonalizm, tym cechom przypisujemy największe znaczenie. Zachęcamy Państwa do współpracy z biurem Centrum Nieruchomości "KONT" s.c.

Złap z nami „KONT”-akt!!!

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem